Auta 2 – Film nadupaný 3D technologií slibuje hodně

Máte rádi pohádky? Chcete vaše děti potěšit? Pak je vezměte do kina na nejnovější pokračování úspěšné kreslené pohádky Auta.

Co film slibuje? Skvělé závody, vtip, napětí, akci, ale také použití nejmodernější 3D technologie. Od té si slibuje hodně, protože při 3D ukázkách v kině, vypadala Auta 2 naprosto úchvatně. Vyrazilo mi dech hlavně zpracování aut, ale také krajina, která byla naprosto dokonalá. Proto, i když nejsem dvakrát velký fanda pohádek, bych chtěl udělat výjimku a na tenhle pohádko/-film vyrazit do kina, samozřejmě kompletně ve 3D projekci.

3D technologie se dostávají každým natočeným filmem dál a dál, což mě velmi těší, protože doufám, že jednou bude 3D technologie tak neuvěřitelná, že při střílení proti vašim brýlím budete skutečně uhýbat tak, jako by tomu bylo doopravdy. Jaký pokrok zaznamená 3D technologie, tak to se dozvíme asi až příští rok, na dalším EXPU. Ukázky a popisy připravovaných projektů slibují velký zážitek z návštěvy EXPA, a tak doufám, že budu mít šanci se na EXPO 2012 dostat. Snad to vyjde.

Pokud máte rádi 3D technologii, pak vyrazte na Auta 2 a pokud jí doslova milujete, pak neprošvihněte EXPO 2012. Bude o co stát!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *