Hra Worms 3D – Perla mezi červy!

Když jsem poprvé hrál na mobilu Wormsíky, byl jsem totálně unesen touto hrou. Její hratelnost byla skvělá a hemžila se jedinečnými nápady. Všechno dobré ze série her Worms je podle mě obsaženo ve hře se jménem Worms 3D. Hned na začátku vás uchvátí jedinečná 3D kreslená grafika. Pro mě šlo o naprosté grafické orgie a velmi mě tato grafika zaujala. Jako další musím vypíchnout hratelnost, která byla skvělá. I když mě nikdy Wormsíci nezaujali po straně singleplayeru, u Worms 3D jsem sing dohrál a byl jsem s ním spokojen. Bylo to příjemné a nápadité zpestření běžného multiplayeru.

Multiplayer má ovšem opravdové grády a pokud seženete partu přátel ať už u jednoho PC, nebo po síti, pak zažijete tu pravou zábavu. Ve hře Worms 3D jsou úžasné animace a hlášky, které vás vždy rozesmějí a kupodivu po nějaké době neomrzí. Hra nabízí spoustu map ke hraní a bonusové zbraně, které jsou někdy vtipně nakreslené.

Hra Worms 3D je prostě jedinečná a za cenu 139,-Kč si ji může dovolit každý. Nevěříte, že stojí tak málo? Pak si samy projeďte pár e-shopů a uvidíte, že za málo peněz můžete nakoupit hodně muziky. Skvělá hra, která obsahuje krásné nové 3D kreslené prostředí. Co byste si více od hry mohli přát?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *