LG Infinia 47LW5500 47“ – Jedna z nejlevnějších 3D televizí na trhu!

Pokud hledáte kvalitní 3D televizi za rozumné peníze, pak zakoupením LG Infinia 47LW5500 47“ ji získáte. Jedná se o velmi kvalitní LCD TV, ke které dostanete i velmi kvalitní 3D brýle ke sledování 3D obrazu. Televize funguje ve dvou režimech. Buď se můžete dívat na televizi v běžném 2D režimu, nebo můžete přepnout vaší televizi do 3D režimu.

LG Infinia 47LW5500 také podporuje několik formátů 3D a spoustu efektů, kterými si můžete upravit 3D projekci přesně podle vašich představ. Pro příklad, pokud nemáte rádi texty, které létají blízko vašich očí, nebo nechcete, aby střely létali přímo proti vám, pak to můžete přes různé filtry omezit tak, aby střely létali jen do určité vzdálenosti od vás, text aby se pohyboval pouze vzadu, apod. Tím docílíte jedinečného zážitku ze sledování 3D filmů.

Cena v kamenných obchodech bude o něco vyšší, protože musíte připočítat fakt, že na prodejnu musí někdo televizi dovést.

Pokud jsem vás navnadil ke koupi této 3D televize, tak jsem udělal jedině dobře, protože se jedná o skvělý kousek, který stojí za zmínku!

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *