Udělejte si doma pořádné domácí kino! Je to velmi snadné!

Dnes již není problémem vybrat televizi, která bude mít úžasnou reprodukci zvuku. Díky nejrůznějším filtrům můžete výsledný zvuk přizpůsobit všem vašim požadavkům. Toto je opravdový skok dopředu, kterého si nesmírně cením. Ovšem stejně nedám dopustit na starou klasiku, a to domácí kino v podobě 5+1 reproduktorů.


Při stavbě vašeho domácího kina nejdříve zakupte tzv. subwoofer. Ten je základní stavební jednotkou, na kterou budete připojovat další reproduktory, ale také pomocí něho zprostředkujete komunikaci mezi televizí a reproduktory. Jeho funkcí je také produkce tzv. basů. Při výběru dbejte na to, aby byl ve dřevěném pouzdře a také se přesvědčte, kolik k sobě dovoluje zapojit reproduktorů.

Dalším krokem je zakoupení samotných reproduktorů. Kupujte takové, které jsou malé a dají se připevnit například ke zdi. Ty postupně pospojujte pomocí dvou drátků k subwooferu.

Následně samotný subwoofer zapojte k televizi. Zapněte televizi, a pokud vše hraje tak, jak má, pak nic nemusíte dělat. Pokud ne, pak si budete muset vzít návod a pomocí něho přesměrovat prezentování zvuku z televize do subwooferu. Některé televize také podporují dvouprezentační způsob. Čili vám zvuk půjde z reproduktorů televize, ale současně také ze subwooferu a napojených reproduktorů.

Garantuji vám, že dívání na filmy s takovýmto domácím kinem bude o něčem jiném. Pomocí filtrů můžete nastavit také mnoho prolnutí, která dají zvukům úplně novou dynamiku.

You may also like

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *